top of page
BILLARD TURNERINGER 2026/2027
VÆLG DIN TURNERING HER I RULLEMENUEN

Mix uge 43 på Karl Marius i Otterup Lørdag Kl. 12.0024. okt. 2026, 12.00 – 18.00Otterup, Bredgade 13, 5450 Otterup, Danmark
Mix uge 43 på Karl Marius i Otterup Lørdag Kl. 18.0024. okt. 2026, 18.00 – 23.00Otterup, Bredgade 13, 5450 Otterup, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 45 på Perronen i Odense. Søndag uge 44 Kl. 11.008 dage til eventet01. nov. 2026, 11.00 – 17.00Perronen, Banevænget 1B, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 45 på Perronen i Odense. Søndag uge 44 Kl. 17.008 dage til eventet01. nov. 2026, 17.00 – 23.00Perronen, Banevænget 1B, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 45 på Perronen i Odense. Mandag Kl. 17.009 dage til eventet02. nov. 2026, 17.00 – 23.00Perronen, Banevænget 1B, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 45 på Perronen i Odense. Tirsdag Kl. 17.0010 dage til eventet03. nov. 2026, 17.00 – 23.00Perronen, Banevænget 1B, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 45 på Perronen i Odense. Onsdag Kl. 17.0011 dage til eventet04. nov. 2026, 17.00 – 23.00Perronen, Banevænget 1B, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 45 på Perronen i Odense. Torsdag Kl. 17.0012 dage til eventet05. nov. 2026, 17.00 – 23.00Perronen, Banevænget 1B, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 45 på Perronen i Odense. Fredag Kl. 12.0013 dage til eventet06. nov. 2026, 12.00 – 18.00Perronen, Banevænget 1B, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 45 på Perronen i Odense. Fredag Kl. 18.0013 dage til eventet06. nov. 2026, 18.00 – 23.00Perronen, Banevænget 1B, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 47 på Fuglsang i Odense. Søndag uge 46 Kl. 12.0022 dage til eventet15. nov. 2026, 12.00 – 13.30Fuglsang, Fuglsang, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 47 på Fuglsang i Odense. Søndag uge 46 Kl. 13.3022 dage til eventet15. nov. 2026, 13.30 – 15.00Fuglsang, Fuglsang, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 47 på Fuglsang i Odense. Søndag uge 46 Kl. 16.3022 dage til eventet15. nov. 2026, 16.30 – 18.00Fuglsang, Fuglsang, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 47 på Fuglsang i Odense. Søndag uge 46 Kl. 18.0022 dage til eventet15. nov. 2026, 18.00 – 19.30Fuglsang, Fuglsang, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 47 på Fuglsang i Odense. Mandag Kl. 17.0023 dage til eventet16. nov. 2026, 17.00 – 18.30Fuglsang, Fuglsang, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 47 på Fuglsang i Odense. Mandag Kl. 18.3023 dage til eventet16. nov. 2026, 18.30 – 20.00Fuglsang, Fuglsang, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 47 på Fuglsang i Odense. Tirsdag Kl. 17.0024 dage til eventet17. nov. 2026, 17.00 – 18.30Fuglsang, Fuglsang, 5270 Odense, Danmark
SPILLEDAGEN UDSOLGTSingle uge 47 på Fuglsang i Odense. Tirsdag Kl. 18.3024 dage til eventet17. nov. 2026, 18.30 – 20.00Fuglsang, Fuglsang, 5270 Odense, Danmark
Anker 2
Billard turneringer & hverdagsturneringer.
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
12.00
Mix uge 43 på Karl Marius i Otterup Lørdag Kl. 12.00
18.00
Mix uge 43 på Karl Marius i Otterup Lørdag Kl. 18.00
25
26
27
28
29
30
31
1
11.00
Single uge 45 på Perronen i Odense. Søndag uge 44 Kl. 11.00
17.00
Single uge 45 på Perronen i Odense. Søndag uge 44 Kl. 17.00
2
17.00
Single uge 45 på Perronen i Odense. Mandag Kl. 17.00
3
17.00
Single uge 45 på Perronen i Odense. Tirsdag Kl. 17.00
4
17.00
Single uge 45 på Perronen i Odense. Onsdag Kl. 17.00
5
17.00
Single uge 45 på Perronen i Odense. Torsdag Kl. 17.00
6
12.00
Single uge 45 på Perronen i Odense. Fredag Kl. 12.00
18.00
Single uge 45 på Perronen i Odense. Fredag Kl. 18.00
7
8
Event Kalender.
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
Anker 1
Anker 3
bottom of page





